Skip to content

Przypominamy, że w poniedziałek 16.11 wystartował nasz poranny kurs dla dorosłych. Do grupy można jeszcze dołączyć i szczególnie w przypadku grupy A1 należy to zrobić jak najszybciej, aby być na bieżąco z materiałem!

➡️Zapraszamy do skorzystanie z lekcji próbnej.⬅️

💯Aby skutecznie realizować cel i osiągnąć zamierzony cel, szczególnie na początkującym etapie nauki angielskiego, potrzebne jest wsparcie wykwalifikowanego Lektora. Nauczyciel języka angielskiego sprawi, że nauka będzie miała sens, będzie dla Ciebie przydatna, a sam proces nauczania będzie przebiegał w sposób ciekawy za pomocą angażujących treści i metod wybranych przez Lektora języka angielskiego. Lektor zawsze udzieli informacji zwrotnej, skoryguje nasze wypowiedzi, odpowie na pytania.
💯Jak w każdej nauce, potrzebny jest plan. Dla nas takim planem rozwoju będzie podręcznik renomowanego wydawnictwa. A Lektor prowadzący będzie umiejętnie realizował treści z podręcznika dodając autentyczne materiały.
💯Grupa będzie dodatkowym wsparciem, gdyż uczestniczy grupy na wzajem się motywują, wspierają, a niekiedy ze sobą zdrowo rywalizują, co jest porządną dawką motywacji.
💯Szalenie ważnym elementem każdego procesu uczenia się jest regularność i systematyczność. Dlatego nasze spotkania z językiem angielskim odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min.
💯Nowy sposób nauki, tj LEKCJE HYBRYDOWE (łączone) sprawią, że nie opuścisz żadnej lekcji, nawet jeżeli docelowo zdecydujesz się na zajęcia stacjonarne.

❗️Dedykowany kurs dla DOROSŁYCH będzie się odbywać:❗️

✅ w poniedziałki i środy w godzinach 8:30 – 10:00,
✅ HYBRYDOWO, tj stacjonarnie i online (zależnie od możliwości i preferencji kursantów, dajemy wybór optymalnej formy nauki),
✅ z naszą wspaniałą Lektorką Swietką, która sprawi, że nauka będzie prawdziwą przyjemnością z szybkimi efektami,
✅ w małej grupie.
W obecnej sytuacji pandemii i ograniczania rozrywek…, zachęcamy do intensywnej nauki angielskiego. Przyda się na pewno w życiu zawodowym i prywatnym

Cena to zaledwie 328 zł/miesiąc, czyli za 56 spotkań w roku po 90 min.
W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – doradzimy, podpowiemy, wyjaśnimy :

22 815 28 08
kontakt@britishwawer.pl