Skip to content

Wydarzenia językowe dla dzieci

Zapowiadamy WIELKI COMEBACK naszych wydarzeń językowych dla dzieci, tj Halloween, Christmas i Easter Parties by British Wawer. Zapraszamy do śledzenia szczegółów na naszym facebookowym profilu.

W British Wawer mocno wierzymy w to, że język to o wiele więcej niż sposób porozumiewania się i wymiany komunikatów. Język jest nośnikiem kultury i stylu życia. Organizując nasze językowo-kulturowe wydarzenia dla dzieci chcemy przekazać im nie tylko język angielski, ale także wartości, takie jak otwartość na świat i inne kultury, szacunek dla odmienności, tolerancję, przyjazne relacje z rówieśnikami.

wydarzenia-dla-dzieci

Dlatego nasze flagowe eventy dla dzieci są połączone z tematem kulturowym i najbardziej znanymi i popularnymi świętami, tj Halloween, Christmas oraz Easter.

Zawsze bardzo mocno zachęcamy rodziców do uczestniczenia w naszych kulturowo-językowych imprezach wspólnie z dziećmi, już od momentu przygotowania lub kupienia świątecznego stroju oraz niezbędnych rekwizytów i gadżetów do aktywnego uczestniczenia we wszystkich aktywnościach przygotowanych przez naszych Lektorów prowadzących dany warsztat. To dodatkowo wspiera rozwój językowo-kulturowy u dzieci, dobrze wpływa na więzi między dzieckiem a rodzicem i wywołuje u dzieci dobre skojarzenia związane z językiem angielskim i nauką tego języka. Rodzice z kolei poprzez współuczestnictwo w takich wydarzeniach mogą zaczerpnąć dużo cennych wskazówek na temat tego, jak wspierać naukę języka angielskiego u dzieci w domu.

Zapraszamy do zapisów na naszego Newslettera, aby być na bieżąco!