Skip to content

BRITISH WAWER

WARSZAWA WAWER | SZKOLENIA IN-COMPANY DLA FIRM

Specjalizujemy się w organizacji nauki języków obcych w sferze biznesu. Nasze kursy językowe dla firm są w pełni dostosowane do potrzeb klientów instytucjonalnych, obejmując naukę języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego, w zależności od profilu firmy. Z powodzeniem prowadzimy kursy językowe w największych międzynarodowych korporacjach i instytucjach rządowych. 

Nasze kursy językowe dla firm prowadzone są przez zespół doskonale do tego przygotowanych lektorów. Dzięki nowoczesnym i skutecznym metodom nauczania, pomagamy szybko i bezstresowo podnosić poziom znajomości języka oraz ułatwiamy swobodne porozumiewanie się w codziennych kontaktach biznesowych.

Prowadzisz firmę? Postaw na wymierną, szybko zwracającą się inwestycję w angielski:

Nauka języka obcego to proces wymagający stosowania rozmaitych metod i technik dostosowanych do umiejętności i potrzeb uczniów oraz umożliwiających im osiągnięcie celu jakim jest dobra bądź bardzo dobra znajomość języka. Dlatego Szkoła Językowa British Wawer nie opiera się tylko na jednej metodzie wyznaczającej jednotorowość nauki, lecz proponuje wiele różnorodnych, najnowszych metod i technik prowadzenia zajęć, co pozwala na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania, pisania. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Kursy ogólne z języka hiszpańskiego organizowane są od poziomu A1 do poziomu B2.

SZKOLENIA OGÓLNE

Język angielski ogólny dla firm od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C2.

SZKOLENIA BIZNESOWE

Kurs rozwijający wszystkie umiejętności językowe (mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie)

KURSY SPECJALISTYCZNE

Kursy od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C2.

KURSY INDYWIDUALNE

Kursy od poziomu początkującego A1 do zaawansowanego C2.

AUDYT JĘZYKOWY I KOMPETENCYJNY

Posiadamy w ofercie testy poziomujące własnego autorstwa, które można wypełnić online

E-LEARNING

Szybki rozwój nowych technologii i powszechny dostęp do Internetu

Najczęściej zadawane pytania – FAQ’s

Za nadzór metodyczny nad zajęciami InCompany dba:

NATALIA SOSZYŃSKA

Dyrektor Metodyczny | Trener języka angielskiego

Prawdziwa fanka używania nowych technologii w nauczaniu, a także specjalistka w prowadzeniu spotkań Business English śmiało i innowacyjnie. Mocno przekonana o sile relacji międzyludzkich jako największej motywacji do nauki języka obcego.

Dla firm