BRITISH SCHOOL | Nasz Zespół | Warszawa Wawer

Natalia

 Director of Studies, English Teacher

Monika

Office Manager

Wiola

Office Manager

Katarzyna

English teacher

JULIA

English teacher

Łukasz

English teacher & teacher trainer

MICHAŁ

English teacher

Svietlana

English Teacher

Piotr

English teacher

KATARZYNA

Spanish teacher

Agata

English teacher

Magdalena

English teacher

Sarah

Native Speaker of English

EMMA

English teacher

TOSIN

English teacher

Milena

English teacher

AKI

English teacher

TY

Chcesz z nami pracować?

BRITISH SCHOOL | Warszawa Wawer

Jesteśmy oddziałem Ogólnopolskiej Sieci Szkół Językowych istniejącej w Polsce od 1996 roku, stąd znamy i rozumiemy specyfikę rynku szkół językowych.

Z racji prawie 20-letniego doświadczenia na polskim rynku, nasza szkoła wypracowała swoją renomę dzięki współpracy z najlepszymi Lektorami oraz współczesnemu podejściu do nauki języka angielskiego a także unowocześnieniu kursów językowych poprzez nowe technologie i aplikacje do nauki angielskiego.

Oddział British School Wawer w Warszawie istnieje od 2011 roku i od tego momentu z roku na rok poszerza obszar swoich działań w nauczaniu języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Zespół Lektorów, który składa się z prawie dwudziestu Lektorów tworzy niepowtarzalny kolektyw ludzi kochających, to co robią, i podnoszących nieustannie swoje kwalifikacje poprzez wyjazdy do Anglii na szkolenia.

Atmosferę w szkole angielskiego tworzymy na wskroś przestarzałemu i szablonowemu funkcjonowaniu szkół językowych. Nasze relacje z Słuchaczami są przyjacielskie i pozbawionego niepotrzebnego dystansu, ponieważ nauka angielskiego jak i nauka niemieckiego i hiszpańskiego to podróż w kulturę, tajniki językowe oraz atmosfera danych krajów, którym w naszym mniemaniu nie może towarzyszyć powściągliwość i rezerwa.

Zależy nam aby Słuchacze przychodzili do nas chętnie, wiedząc, że po ciężkim dniu w pracy czy szkole, mogą się odstresować, rozwijając swoje umiejętności.

Dołącz do szkoły językowej BRITISH SCHOOL WAWER by wspólnie z nami pokonać bariery językowe, brak czasu w domu na naukę, pozbyć się obaw od kiedy zacząć naukę angielskiego dzieci, spróbować nauki hiszpańskiego, urozmaicić weekend kursami angielskiego.