Angielski

Kursy Ogólnojęzykowe

Nie masz czasu przeglądać oferty? Porozmawiajmy!

Kontakt z doradcą

KURS GENERAL ENGLISH

Nauka języka obcego to proces wymagający stosowania rozmaitych metod i technik dostosowanych do umiejętności i potrzeb uczniów oraz umożliwiających im osiągnięcie celu jakim jest dobra bądź bardzo dobra znajomość języka. Dlatego Szkoła Językowa British Wawer nie opiera się tylko na jednej metodzie wyznaczającej jednotorowość nauki, lecz proponuje wiele różnorodnych, najnowszych metod i technik prowadzenia zajęć, co pozwala na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania, pisania. Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne metody i techniki nauczania ze szczególnym naciskiem na komunikację.

Kursy ogólne z języka angielskiego organizowane są od poziomu A1 do poziomu C2.

 

zobacz cennik i intensywność

Potrzebujesz pomocy ? 

Nasi Konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji również na czacie online. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy kliknąć na przycisk „Rozpocznij czat”.
Okno czatu otworzy się automatycznie, gdy nasz konsultant będzie dostępny.

ROZPOCZNIJ CHAT

DLA KOGO?

Wybierz grupowe kursy General English jeżeli:

  • wolisz uczyć się w grupie,
  • potrzebna Ci znajomość języka ogólnego
  • odczuwasz różnicę między płynnością a poprawnością wypowiedzi albo dysproporcje między bierną i czynną znajomością języka.

W ramach kursu:

  • Zajęcia odbywają się w kameralnych i komfortowych, maksymalnie 8-osobowych grupach.
  • Dodatkowo w ramach każdego kursu dla osób dorosłych dodajemy BONUS w postaci comiesięcznych darmowych konwersacji o nazwie Pub Quiz w lokalnej wawerskiej restauracji lub mini lekcji online.
  • Możliwość uzyskania 5% rabatu za płatność za cały kurs z góry oraz dodatkowe 5% za kontynuację kursu. Rabaty sumują się do 10%.
  • Istnieje możliwość opłacenia kursu w 8 miesięcznych ratach.
  • Do każdego kursu dorzucamy PAKIET STARTOWY – nasza firmowa torba bawełniana z fajnym, motywującym, angielskim napisem oraz firmowy ołówek.

 


Może Cię zainteresuje?

Kursy językowe dla dzieci

Kursy przygotowujące do egzaminu FCE

Zajęcia indywidualne

Kursy dla firm