Skip to content

Jeśli zastanawiacie się, co w tym ‘dziwnym’ roku zrobić z rozwojem językowym, zapraszamy Was na LEKCJĘ PRÓBNĄ, aby przyśpieszyć podjęcie decyzji i nie robić sobie przerwy w nauce angielskiego. 🇬🇧💯

Gdyż to wszystko się kiedyś skończy – zaczniemy znowu podróżować, szukać lepszej pracy, spotykać się z ludźmi z różnych środowisk kulturowych, i abyśmy wtedy nie żałowali, że nie wykorzystaliśmy tego cennego czasu na naukę języka angielskiego.

➡️W tym roku szkolnym prowadzimy nasze kursy językowe w 3️⃣trybach⬅️ :

✅STACJONARNYM – w naprawdę małych grupach
✅HYBRYDOWYM -część osób znajduje się na sali, a reszta na online’ie oraz
✅ONLINE’OWYM.
Dzięki integracji naszego dziennika elektronicznego Langlion z platformą do prowadzenia lekcji online Zoom, dołączenie i uczestniczenie w lekcji online nigdy nie było prostsze i bardziej komfortowe.
Dzięki takiemu rozwiązaniu Lektor załącza dodatkowe materiały, wpisuje szczegóły lekcji oraz komunikuje się ze słuchaczami za pomocą e-dziennika.
Wszystkie nasze kursy grupowe bazujemy na podręcznikach renomowanych wydawnictw, co szczególnie ułatwia pracę na zajęciach online.

Zależnie od możliwości i preferencji kursantów, dajemy wybór optymalnej formy nauki – stacjonarnie, online lub hybrydowo.

❗️W British School Wawer uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania! ❗️

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółów danej grupy
☎️ 22 815 28 08,
📲 kontakt@britishwawer.pl

✍🏻A przed lekcją próbną zachęcamy do wykonania testu poziomującego, abyśmy mogli zaproponować Państwu grupę na najbardziej odpowiednim poziomie. https://test.britishwawer.pl/