Chcesz zmienić pracę?

Podnieś swoje kwalifikacje!

Kursy przygotowujące do egzaminu FCE | CAE | CPE

Kontakt z doradcą

B2 FIRST (FCE – First Certificate in English)

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu B2 FIRST (FCE). W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich czterech części egzaminu (Reading and Use of English, Writing, Listening and Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

C1 ADVANCED (CAE – Certificate in Advanced English)

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu C1 ADVANCED (CAE). W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, gdyż jest on prowadzony w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich czterech części egzaminu (Reading and Use of English, Writing, Listening and Speaking). W odróżnieniu od kursu B2 FIRST (FCE) zagadnienia gramatyczne i leksykalne są bardziej zaawansowane. Uczniowie rozwijają bardziej zaawansowane techniki interakcyjne z uwzględnieniem zmian rejestru.

C2 PROFICIENCY (CPE – Certificate of Proficiency in English)

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu C2 Proficiency (CPE). W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych gdyż jest on prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom na zgłębienie subtelności językowych takich jak wyjątki od reguł gramatycznych, niestandardowe słownictwo i kolokacje. Tematyka poruszana na zajęciach obejmuje specjalistyczne dziedziny, przygotowując do egzaminu zarówno językowo jak i merytorycznie.

zobacz cennik i intensywność

Który egzamin wybrać?

Nasi Konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji również na czacie online. Aby rozpocząć rozmowę, wystarczy kliknąć na przycisk „Rozpocznij czat”.
Okno czatu otworzy się automatycznie, gdy nasz konsultant będzie dostępny.

ROZPOCZNIJ CHAT

Co zyskasz?

Wybierając kursy egzaminacyjne:

  • zbierzesz i uzupełnisz wiedzę z zakresu gramatyki

  • zapoznasz się ze strukturą egzaminu, typami pytań, technikami egzaminacyjnymi

  • rozwiniesz umiejętności płynnego wykorzystania szerokiego zakresu struktur gramatycznych i leksykalnych, komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego, wychwytywania głównych i mniej ważnych punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również informacji szczegółowych pisania różnych typów tekstów argumentujących, opisujących czy relacjonujących przebieg zdarzeń

Może Cię zainsteresuje?

Metodyk - Natalia Soszyńska

Cennik kursów językowych

Test sprawdzający znajomość języka

Zajęcia indywidualne