Skip to content

Nazywam się Natalia Soszyńska i chciałabym przedstawić Państwu British Wawer, nowoczesną szkołę językową.

Jest to szkoła języków obcych, którą razem ze mną współtworzą osoby kreatywne, profesjonalne i nastawione na ciągły rozwój. Na zajęciach z języka angielskiego i hiszpańskiego zapraszamy naszych słuchaczy do odkrywania piękna i zasobów danego języka za pomocą nowych technologii, aktywizujących gier i oraz nietuzinkowych zabaw językowych. Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi i dostępnymi materiałami dydaktycznymi, nasza kadra Lektorów nieustannie się szkoli w najlepszych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i Anglii.

Nasza szkoła znajduje się w brytyjskim domu z ogrodem w pięknym warszawskim Aninie, co sprawia, że słuchacze czują się u nas bardzo komfortowo i jak u siebie w domu. Komfort nauki zapewniają również małe grupy 4-8 osób, co umożliwia Lektorowi przygotowanie zajęć w bardzo spersonalizowany sposób. Ponadto, wraz z nadejściem wiosny zajęcia z języka angielskiego odbywają się w naszym zielonym ogrodzie.

Metodyk
Metodyk

British Wawer jest szkołą, gdzie języka angielskiego uczą się całe rodziny. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki różnorodności kursów w British Wawer, istnieje możliwość kontynuacji nauki i doboru znanych już nam Lektorów. Zachęcamy do rozpoczynania przygody z językiem angielskim już od najmłodszych lat, czyli już od pól roku w naszym Babies Club, od lat 3 w naszym Kids Club (3-6 lat). Później dzieci kontynuują naukę angielskiego w grupach Junior (6 – 9 lat), Teen (10-13 lat) i Teen+ (13-17 lat). Osoby od 18 roku życia uczęszczają na zajęcia językowe dla osób dorosłych. Pomagamy również w przygotowaniu się do egzaminów szkolnych (Egzamin Ósmoklasisty, Matura) oraz egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE). 

Zapraszamy również do spędzenia z nami ferii i wakacji na naszych stacjonarnych językowo-sportowych półkoloniach dla dzieci (5-12 lat) oraz na kursach wakacyjnych dla młodzieży „Cyfrowi Twórcy” oraz kursach wakacyjnych dla dorosłych.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu z biurem British Wawer, gdzie uprzejme konsultantki doradzą odpowiednią grupę z języka angielskiego i hiszpańskiego.