Skip to content

Ucz się z nami w WAKACJE z każdego miejsca w Polsce i na świecie

ZAPROJEKTUJ swój własny KURS języka angielskiego maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb

WAKACJE 2021


LIPIEC – DWA TERMINY:

28.06. – 08.07.2021 (18:00 – 19:30)/
19.07. – 29.07.2021 (18:00 – 19:30)

SIERPIEŃ – JEDEN TERMIN:

16.08.2021 – 26.08.2021 (18:00 – 19:30)

OPIS KURSU


W British School Wawer mocno wierzymy w to, że z angielskim powinniśmy pozostawać w stałym kontakcie bez względu na porę roku, pogodę czy panującą sytuację. Obecnie już nikogo nie trzeba przekonywać do potrzeby ciągłego podwyższania swoich kompetencji językowych w celu zdobycia lepszej pracy i zapewnienia sobie lepszego standardu życia.

Chroniąc swoje zdrowie, BEZPIECZNIE ROZWIJAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE nie wychodząc z domu albo przebywając z dala od Warszawy NA DZIAŁCE lub NAD MORZEM. Skorzystaj z tej możliwości, aby nie przerywać swojej nauki nawet w wakacje dzięki zajęciom ONLINE. Przekonaj się do lekcje online i zobacz w tym sposobie ogromną wartość, jaką jest MOŻLIWOŚĆ UCZENIA SIĘ Z NASZYMI LEKTORAMI Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE, tam gdzie jest dostęp do INTERNETU.

W wakacje już nie musisz rezygnować w wyjazdu na rzecz kursu z angielskiego, albo z kursu angielskiego na rzecz wakacji. Teraz możesz upiec dwie pieczeni przy jednym ogniu i POŁĄCZYĆ WYPOCZYNEK Z NAUKĄ.

Nasze kursy wakacyjne będą W 100% DOPASOWANE DO POTRZEB TWOICH I TWOJEJ GRUPY JĘZYKOWEJ. Będziesz miał/a wpływ na to czego się uczyć, gdyż sam/a zaprojektujesz swój letni kurs:

 • Na pierwszych zajęciach Lektor prowadzący zapozna się z Wami i dokładnie zbada Wasze potrzeby i zidentyfikuje braki. Po czym kolejne zajęcia będą się odbywać na podstawie Waszych potrzeb i zainteresowań.
 • Nie chcemy zamykać kursów wakacyjnych w sztywne ramy programów. Zależy nam na tym, aby te kursy były krótkie, ale BARDZO INTENSYWNE i EFEKTYWNE właśnie dla Ciebie.
 • Ponadto, przebywając na wakacjach i jednocześnie ucząc się angielskiego możesz na bieżąco omawiać pewne braki lub zgłaszać swoje potrzeby Lektorowi prowadzącemu.
 • Dzięki zintegrowanemu systemowi – DZIENNIK ONLINE + PLATFORMA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ ONLINE pozostaniesz w stałym kontakcie z Lektorem, do którego możesz w każdej chwili wysłać wiadomość lub sprawdzić udostępnione materiały. Dokładną instrukcję obsługi wyślemy na maila.
 • Zajęcia Online prowadzimy na platformie Zoom, która umożliwia następujące funkcje – widzisz i słyszysz Lektora i innych kursantów; Lektor ma możliwość używania interaktywnej tablicy, udostępnienia swoich materiałów, odtwarzania wideo i nagrania, podzielenia słuchaczy na pary i grupy i monitorowania pracy słuchaczy. Czyli wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia PEŁNOWARTOŚCIOWEJ LEKCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Czekamy na Ciebie na naszych wakacyjnych kursach ONLINE!
W razie dodatkowych pytań możesz do nas zadzwonić 22 815 28 08 lub wysłać maila kontakt@britishwawer.pl


Intensywny dwutygodniowy
General English ONLINE

Wszystkie poziomy zaawansowania OD A1 DO C1

Dostęp do zintegrowanego systemu Dziennika Elektronicznego z Platformą do prowadzenie zajęć online Zoom

W sumie 8 zajęć po 90 min.

Po 4 zajęcia 90 min. tygodniowo od pn do czw

Zajęcia wieczorne (godz. 18:00 – 19:30)

Grupa: 4-8 osób *warunkiem uruchomienia zajęć jest uzbieranie się min. 4-osobowej grupy

Certyfikat ukończenia kursu wakacyjnego

Cena za miesiąc: 400,00 zł (8 zajęć)

Rezerwacja miejsca online – płatność online w ciągu 5 dni od rezerwacji

Płatność przelewem (możliwość otrzymania faktury)

Możliwość uczestnictwa w kilku kursach wakacyjnych – każdy kurs będzie inny i wyjątkowy


REZERWUJĘ MIEJSCE

  Formularz rezerwacji KURSY WAKACYJNE ONLINE

  Imię i nazwisko

  Adres zamieszkania

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Poziom zaawansowania uczestnika

  Termin kursu

  Uwagi dodatkowe

  Jeśli nie jesteś w stanie określić swojego poziomu, zapraszamy do wykonania testu poziomującego WYPEŁNIJ TEST.