Skip to content

Nie rób sobie przerwy w nauce angielskiego

Ucz się z nami w WAKACJE z każdego miejsca w Polsce i na świecie

ZAPROJEKTUJ swój własny KURS języka angielskiego maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb

WAKACJE 2022


LIPIEC – DWA TERMINY:

04.07. – 14.07.2022 (18:00 – 19:30)
18.07. – 28.07.2022 (18:00 – 19:30)

SIERPIEŃ – JEDEN TERMIN:

01.08.2021 – 11.08.2021 (18:00 – 19:30)

OPIS KURSU


W British Wawer mocno wierzymy w to, że z angielskim powinniśmy pozostawać w stałym kontakcie bez względu na porę roku, pogodę czy panującą sytuację. Obecnie już nikogo nie trzeba przekonywać do potrzeby ciągłego podwyższania swoich kompetencji językowych w celu zdobycia lepszej pracy i zapewnienia sobie lepszego standardu życia.  Skorzystaj z tej możliwości, aby nie przerywać swojej nauki nawet w wakacje dzięki zajęciom ONLINE, które mogą się odbyć w Twoim ogrodzie, na działce, nad morzem lub na wakacjach zagranicznych. 

Przekonaj się do lekcji online i zobacz w tym sposobie ogromną wartość, jaką jest MOŻLIWOŚĆ UCZENIA SIĘ Z NASZYMI LEKTORAMI Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE, tam gdzie jest dostęp do INTERNETU. W wakacje już nie musisz rezygnować w wyjazdu na rzecz kursu z angielskiego, albo z kursu angielskiego na rzecz wakacji. Teraz możesz upiec dwie pieczeni przy jednym ogniu i POŁĄCZYĆ WYPOCZYNEK Z NAUKĄ. 

Nasze kursy wakacyjne będą W 100% DOPASOWANE DO POTRZEB TWOICH I TWOJEJ GRUPY JĘZYKOWEJ. Będziesz miał/a wpływ na to czego się uczyć, gdyż sam/a zaprojektujesz swój letni kurs: 

Na pierwszych zajęciach Lektor prowadzący zapozna się z Wami i dokładnie zbada Wasze potrzeby i zidentyfikuje braki. Po czym kolejne zajęcia będą się opierać na podstawie dostosowanych do Waszych potrzeb i zainteresowań materiałów.  

  • Nie chcemy zamykać kursów wakacyjnych w sztywne ramy programów. Zależy nam na tym, aby te kursy były KRÓTKIE, ale BARDZO INTENSYWNE i EFEKTYWNE i takie IDEALNIE DOPASOWANE do Ciebie. 
  • Ponadto, przebywając na wakacjach i jednocześnie ucząc się angielskiego możesz na bieżąco omawiać pewne braki lub zgłaszać swoje potrzeby Lektorowi prowadzącemu. 
  • Dzięki zintegrowanemu systemowi – DZIENNIK ONLINE + PLATFORMA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ ONLINE pozostaniesz w stałym kontakcie z Lektorem, do którego możesz w każdej chwili wysłać wiadomość lub sprawdzić udostępnione materiały lub poprosić o nagranie lekcji. Dokładną instrukcję obsługi wyślemy na maila. 
  • Zajęcia Online prowadzimy na platformie Zoom, która umożliwia następujące funkcje – widzisz i słyszysz Lektora i innych kursantów; Lektor ma możliwość używania interaktywnej tablicy, udostępnienia swoich materiałów, odtwarzania wideo i nagrania, podzielenia słuchaczy na pary i grupy i monitorowania pracy słuchaczy. Czyli wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia PEŁNOWARTOŚCIOWEJ LEKCJI JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Czekamy na Ciebie na naszych wakacyjnych kursach ONLINE!
W razie dodatkowych pytań możesz do nas zadzwonić 22 815 28 08 lub wysłać maila kontakt@britishwawer.pl


Intensywny dwutygodniowy
General English ONLINE

Kurs na Twoim poziomie językowym. Wszystkie poziomy zaawansowania OD A1 DO C1

Dostęp do zintegrowanego systemu Dziennika Elektronicznego z Platformą do prowadzenie zajęć online Zoom

W sumie 8 zajęć po 90 min.

Po 4 zajęcia 90 min. tygodniowo od pn do czw

Zajęcia wieczorne (godz. 18:00 – 19:30)

Grupa: 4-8 osób *warunkiem uruchomienia zajęć jest uzbieranie się min. 4-osobowej grupy

Certyfikat ukończenia kursu wakacyjnego

Cena za miesiąc: 600,00 zł (8 zajęć)

Rezerwacja miejsca online – płatność online w ciągu 5 dni od rezerwacji

Płatność przelewem (możliwość otrzymania faktury)

Możliwość uczestnictwa w kilku kursach wakacyjnych – każdy kurs będzie inny i wyjątkowy


REZERWUJĘ MIEJSCE

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Jeśli nie jesteś w stanie określić swojego poziomu, zapraszamy do wykonania testu poziomującego WYPEŁNIJ TEST.