Skip to content

‘Boost your English and your spirits’ by British School Wawer taki tytuł nosi nasz projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  polegający na ciągłym, niezawodowym dokształcaniu się osób dorosłych. Celem naszego projektu jest pokazanie, że nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych w różnych jej odsłonach, zarówno języka ogólnego jak i biznesowego, nauki stacjonarnej lub online, na niższych lub wyższych poziomach zaawansowania.

Pragniemy przedstawić Państwu uczestników projektu, którzy przykładają ogromnych starań w trakcie realizacji projektu, aby uczynić naszą szkołą British School Wawer miejscem jeszcze bardziej nowoczesnym, otwartym na potrzeby współczesnego dorosłego człowieka, aktywnego zawodowo i pragnącego poznawać język angielski w sposób nieco bardziej interesujący i angażujący.

Natalia Soszyńska– pomysłodawczyni projektu i jego głównych założeń. Główny koordynator  przebiegu projektu oraz pracy zespołu nad jego realizacją. Wcześniej uczestnik kursu ‘How to teach Business English to Professionals’ w ramach projektu Grudtvig współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Trenerka kadry lektorskiej z zakresu używania nowych technologii, nauczania słuchaczy na najwyższych poziomach zaawansowania oraz doradca i konsultant do spraw działań i kursów Business English. Autorka wpisów na blogu. Trener języka angielskiego i Dyrektor Metodyczny w British School Wawer.

Katarzyna Kryjak – pomysłodawczyni i główny redaktor strony WWW i bloga, które powstają w wyniku realizacji projektu. Odpowiedzialna za szkolenia kadry z zakresu pisania i redagowania teksów na blogu. Autorka wpisów na blogu.Office Manager w British School Wawer.

Emma Oki – pomysłodawczyni autorskich i kreatywnych kursów na najwyższych poziomach zaawansowania od Upper Intermediate do Proficiency.  Trener kadry Lektorskiej z zakresu technik i narzędzi prowadzenia kursów na najwyższych poziomach zaawansowania.  Autorka wpisów na blogu. Trener języka angielskiego w British School Wawer.

Łukasz Knap –  osoba odpowiedzialna za szkolenia kadry z zakresu nowoczesnych technologii w procesie nauczania oraz wdrożenie lekcje online do stałej oferty szkoły. Autor wpisów na blogu. Trener języka angielskiego w British School Wawer.

Aleksandra Piwońska – pomysłodawczyni darmowych sobotnich spotkań klubu Boost Your Business English z serii ‘Zacznij dobrze weekend’ dla osób mających do czynienia z językiem angielskim w kontekście pracy, biznesu i życia zawodowego. Odpowiedzialna za autorski program kursów Business English. Autorka wpisów na blogu. Trener języka angielskiego w British School Wawer.

Agnieszka Budzik –  jej działalność w projekcie skupia się wokół lekcji i szkoleń Lektorów z  techniki blended learning oraz lekcji online. Autorka wpisów na blogu. Trener języka angielskiego w British School Wawer.

Swietłana Gorosz –  w projekcie zajmuje się kursami języka angielskiego na najwyższych poziomach zaawansowania dla osób dorosłych oraz szkoleniami Lektorów w tym zakresie. Autorka wpisów na blogu. Trener języka angielskiego w British School Wawer.

 


Program Erasmus+ został opracowany tak, aby wspierać kraje uczestniEU flag-Erasmus _vect_POSczące w programie w zakresie efektywnego wykorzystywania potencjału kapitału społecznego oraz promowania idei uczenia się przez całe życie. Erasmus+ to również odpowiedź na potrzeby współczesnej Europy oraz wyzwania, które przed nią stoją. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że projekt naszej szkoły British School Wawer, złożony w marcu 2015 roku, został przyjęty przez Komisję Erasmus i nasza kadra lektorska nauczająca języka angielskiego osoby dorosłe, która zaangażowana jest w projekt „Boost your English and your Spirits” dzięki funduszom Unii Europejskiej będzie mogła wyjechać do Wielkiej Brytanii na szkolenia z zakresu Nowych Technologii w nauczaniu, Kreatywnego Prowadzenia Zajęć oraz angielskiego dla zaawansowanych i biznesowych Słuchaczy.

Projekt złożony przez nas ma wiele wymiarów: europejski, krajowy oraz lokalny. Będziemy Państwu na bieżąco przedstawiać nasze przygotowania do wyjazdów kadry oraz zmiany jakie z miesiąca na miesiąc wprowadzamy dzięki projektowi do naszej szkoły.

Kwota przyznanego dofinansowania to 21 422,00 EUR.

Projekt dotyczy mobilności kadry edukacji dorosłych.

Publikacja sfinansowana z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Publikacja została zrealizowana przy wsparciu nansowym Komisji Europejskiej. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za jej zawartość merytoryczną.

PUBLIKACJA BEZPŁATNA